Tillitsvalgte i studentrådet og kontaktinfo

Tillitsvalgte i studentrådet med kontaktinfo:

 

Fakultetstillitsvalgte

FTV:  Øystein Nordlund–  ftr2@dmfstudentrad.no

FTV:  Stine Nordø–  stinenor@stud.ntnu.no

FTV: Niruja Sivakumar – ftr1@dmfstudentrad.no

FTV:  Lillian Taraldstad–  lilliata@stud.ntnu.no

*FTV = Fakultetstillitsvalgt

 

Instituttillitsvalgte 

ITV Kavliinstitutt for nevromedisin: Emilie Willock Olstad – emiliewo@stud.ntnu.no

ITV Kreftforskning og molekylær medisin: Magdalena Park Myhre – ikm@dmfstudentrad.no

ITV Laboratoriemedisin, barne- og kvinnesykdommer: Kristina Albertsen – lbk@dmfstudentrad.no

ITV Nevromedisin og bevegelsesvitenskap: Lise Kommedal og Anton Hasselgren – inm@dmfstudentrad.no

 

ITV Psykisk helse: Polina Bravikova – bravikova.polina@yandex.ru

ITV Samfunnsmedisin og sykepleie: Andrea Gravdal Rummø og Åshild Rindal – ism@dmfstudentrad.no

ITV Sirkulasjon og bildediagnostikk: Mari Skeibrok – isb@dmfstudentrad.no

*ITV = Instituttilitsvalgt

 

SPV-Medisin: Astrid Thaning – medisin@dmfstudentrad.no 

SPV-Bachelor og Master: Anine Larsen Ottestad – master@dmfstudentrad.no
*SPV = Studieprogramtillitsvalgt

For å nå hele SL, send mail til sl@studentrad.no

 


Kulltillitsvalgte

MEDISINSTUDIET 

IA/B KTR: Lillian Taraldstad, e-post: taraldstad@gmail.com

IA/B vara:

IC/D KTR: Amund Morstøl Valde, e-post: amund_12@hotmail.com

IC/D vara:

IIA KTR: Kristian Fougner, e-post: kristianfougner@gmail.com

IIA vara:

IIB KTR: Eirin Waal Amundsen, e-post: eirin_amundsen@hotmail.com

IIB vara:

IIC KTR: Eirik Sylthe Pedersen, e-post: eirped@icloud.com

IIC vara:

IID KTR:  Kari Syverud , e-post: kari.syverud@gmail.com

IID vara:

IIIA KTR: Tobias Martens Pedersen, e-post: tobmarped@gmail.com

IIIA vara:

IIIB KTR: Kasper Schei, e-post: kasperschei@gmail.com

IIIB vara:

Forskerlinjen: Torfinn Støve Madsen, e-post: torfinnmadssen@gmail.com

 


MASTER/BACHELORLINJER

Oversikt KTR Bachelor og Master (2015-2016) 

 

Vernepleie kull 2016
representant: Pia Westvold piawes@stud.ntnu.no og Torhild Østerlie torhildo@stud.ntnu.no

Vernepleie kull 2015
representant: Regine Hagfoss regineh@stud.ntnu.no og Silje Rebekka Storleer siljers@stud.ntnu.no

Vernepleie kull 2014 
Emma Ward Myran, epost: emmawm@stud.ntnu.no Petter Karlsen Winther-Brose, epost: petterkw@stud.ntnu.no

Master i psykisk helsearbeid
Kine Gabrielsen Stensvåg kineg@stud.ntnu.no

Videreutdanning i psykisk helsearbeid
Runar Hernes runarher@stud.ntnu.no

 

KTR BBEV kull 2016
representant: Ragnhild Vereide rvereide@hotmail.com
vara: Tonje Grønvold tonjegronvold@gmail.com

 

KTR BBEV kull 2015:

representant: Dina Haneborg Haugdal dinahhaugdal@hotmail.com

 

KTR MBEV kull 2016
representant: Siri Munch Wahl  siri.wahl@me.com
vara: Espen Ingvald Bengtson espen_ib@hotmail.com

 

KTR MBEV kull 2015
representant: Laura Gürtler   laurag@stud.ntnu.no
vara: Agnete Opland   agnetefo@stud.ntnu.no

 

KTR Master i klinisk helsevitenskap kull 2016

representant: Idunn Pernille Vik  idunnpv@stud.ntnu.no/idunn.vik@hotmail.com
vara:

 

KTR Master i klinisk helsevitenskap kull 2015

representant: Mette Klouman mette-klouman@hotmail.com
vara:

 

KTR Master of Science in Public Health – Specialising in Global Health kull 2016

representant: Anton Karl Oskar Hasselgren  akhassel@stud.ntnu.no

vara: Carolyn Clausen carolyc@stud.ntnu.no

 

KTR Master of Science in Public Health – Specialising in Global Health kull 2015

representant: George Kitching   georgki@stud.ntnu.no

vara: Pushpanjali Shakya pushpans@stud.ntnu.no

(begge faste representanter i studieprogramrådet i studieåret 2015/2016)

 

KTR MSPORT kull 2016

representant: Joshua Taylor  joshtaylor789@yahoo.com
vara: Lucas Krondorf  lukas.krondorf@gmx.de

 

KTR MSPORT kull 2015

representant: Karsten Øvretveit karsto@stud.ntnu.no
vara: Kristoffer Johansen  Kristorj@stud.ntnu.no

 

KTR MSNEUR kull 2016

representant: Emilie Willoch Olstad   emiliewo@stud.ntnu.no

vara: Alexis Cerván alexis.cervan@gmail.com

 

KTR MSNEUR kull 2015

representant: Vanessa Crain   vanessac@stud.ntnu.no

vara: Markins Badu markinsb@stud.ntnu.no

 

KTR MSMOLMED kull 2016

representant: Zaritha Oldernes zaritha.oldernes@outlook.com

vara: Ingrid Nyhus Moen  ingridnyhusmoen@gmail.com

 

KTR MSMOLMED kull 2015

representant: Lilja Brekke Thorfinnsdottir liljabt@stud.ntnu.no

vara:

 

KTR MSFARMASI kull 2016

representant: Magnhild Kristine Moan Ingebrigtsen magnhild_moan@hotmail.com

vara:

 

KTR MSFARMASI kull 2015

representant: Morten Selbæk Hansen morhanse@stud.ntnu.no

vara: Wafa Ahmed Hussein wafaa@stud.ntnu.no